Joanna Lemka-Wójcik

Architekt z wykształcenia i z zamiłowania, pasjonatka rynku nieruchomości, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dyplom obroniła w 2018 roku z wynikiem celującym, a jej praca magisterska otrzymała nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju.

Jestem założycielką  jlw studio. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w warszawskich biurach projektowych, a także u deweloperów (Skanska Property Poland) i inwestorów instytucjonalnych (Uniwersytet Warszawski).

Wydobywanie potencjału z nieruchomości to moja misja i pasja. Potrafię dostrzec potencjał w każdym wnętrzu. Uwielbiam ultra funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązania. Dobrze czuję się projektując w stylistyce skandynawskiej, modern vintage i stylu loftowym. Jednocześnie lubię kolor i nie boję się go używać.

Zawsze szczegółowo rozpoznaję potrzeby Inwestora, aby stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych preferencji estetycznych, stylu życia i budżetu.

Prywatnie jestem żoną inżyniera (z którym zdarza mi się konsultować instalacyjne wyzwania w projektach), mamą Maksymiliana i Ignacego, pasjonatką jazdy na rowerze, fotografii i dobrej kawy.

Indywidualne podejście, jasne określenie zasad współpracy, sprawność działania i profesjonalne wsparcie zarówno estetyczne jak i techniczne są zdecydowanymi wyróżnikami jlw studio i znajdują odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach zadowolonych klientów.

Zapraszam do współpracy.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z jlw studio?

Skuteczność

Wiem, że nie masz czasu ani ochoty spędzać kolejnych 10 weekendów chodząc po salonach meblowych i wybierając lampy pasującej do dywanu 😉 Dlatego też już na etapie koncepcji dostaniesz ode mnie listę proponowanych produktów - spójnych stylistycznie i dostosowanych do Twojego budżetu. Oszczędzisz tym samym mnóstwo czasu, a dostaniesz projekt wnętrza przemyślany przez profesjonalistę.

Metodyczność

Przed rozpoczęciem współpracy poproszę Cię o wypełnienie ankiety ilustrowanej przykładami, która pozwoli mi dokładnie zrozumieć Twoje oczekiwania. Zapytam Ciebie o preferencje funkcjonalne, estetyczne budżetowe. Mając tę wiedzę, podczas spotkania porozmawiamy już konkretnie o Twoich priorytetach i dopowiemy szczegóły tak, abym mogła stworzyć wnętrze idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, hobby, preferencji kolorystycznych i materiałowych. Kolejne etapy projektu i cała współpraca są ułożone w spójny, przemyślany sposób - tak, aby dać Tobie czas na przemyślenie kluczowych kwestii a jednocześnie nie zajmować więcej Twojego czasu, niż to konieczne.

Niezależność

Nie jestem związana na wyłączność z żadną marką meblarską czy oświetleniową, nie robię zakupów za Klienta celem ich odsprzedaży po wyższej cenie. Produkty wybieram tak, żeby jak najlepiej pasowały do projektu, budżetu i potrzeb, a nie w celu uzyskania prowizji.

“Mindset inwestora”

Interesuję się rynkiem nieruchomości od zawsze. W swoim życiu wynajmowałam mieszkania zarówno od kogoś, jak i komuś, zdarzyło mi się też przygotowywać lokum pod wynajem i pod sesję zdjęciową. Wiem, jakie są oczekiwania najemców i chętnie współpracuję z inwestorami na rynku nieruchomości.

Terminowość

Realistycznie szacuję czas trwania projektu i daty zakończenia kolejnych etapów - wszystko po to, żeby projekt wręczyć Tobie najpóźniej w dniu ustalonego deadline’u, a często nawet wcześniej.

Referencje

Wszystkie dotychczasowe współprace zostały pozytywnie ocenione przez moich Klientów, o czym świadczą napisane przez nich opinie