AUDYT POTENCJAŁU NIERUCHOMOŚCI

Rynek wtórny
Jeśli rozważasz zakup mieszkania z rynku wtórnego i chciał(a)byś sprawdzić potencjał nieruchomości pod kątem architektonicznym, zapraszam do współpracy. Analizuję i oceniam potencjał nieruchomości i szkicowo nakreślam możliwości aranżacji. Jestem w stanie szybko zweryfikować realność Twoich pomysłów (np. powiększenie łazienki, przeniesienie kuchni, utworzenie dodatkowego pokoju) i oszacować zakres i koszt planowanego remontu. Sprawdzam takie kwestie jak odległości od pionów, możliwości doprowadzenia wentylacji czy wyburzenia ściany. Weryfikuję plan lokalu – jeśli jest możliwość jego uzyskania np. od administracji budynku. Odpowiadam na Twoje pytania i szczegółowo wyjaśniam, na ile wg mnie daną nieruchomość można dostosować do Twoich oczekiwań.

Audyt potencjału nieruchomości często jest początkiem dalszej, kompleksowej współpracy – w takim przypadku, przy podpisaniu umowy na kompleksowy projekt wnętrza mieszkania, wycena zostanie pomniejszona o koszt audytu.

Rynek pierwotny
Jeśli zastanawiasz się, które konkretnie mieszkanie z oferty deweloperskiej najlepiej spełni Twoje oczekiwania – mogę obiektywnie i bez emocji porównać kilka propozycji z punktu widzenia architekta i projektanta wnętrz. Podchodzę do tematu analitycznie – sprawdzam metry bieżące szaf czy blatu roboczego w każdej z propozycji. Weryfikuję możliwość wprowadzenia zmian w układach funkcjonalnych, analizuję położenie mieszkań względem stron świata. Ustalam, jakie są potrzeby Twoje i Twojej rodziny i podpowiadam, która z opcji najlepiej je spełni, a także proponuję modyfikacje, które uczynią plan wybranego mieszkania bardziej ergonomicznym.

Analiza porównawcza mieszkań deweloperskich może odbyć się stacjonarnie lub online.

Mieszkanie inwestycyjne
Często i chętnie współpracuję z inwestorami na rynku nieruchomości – mogę ocenić możliwości podziału mieszkania na pokoje lub mikrokawalerki i podpowiedzieć, które może wygenerować największą stopę zwrotu z inwestycji.